عنوان گروه خبري / شهردار .
  • ساعت : ۷:۳۹:۳۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ 
  • کد خبر : ۴۴۰۶
روز پاسدار
نامگذاري سوم شعبان روز ميلاد با برکت حضرت امام حسين(عليه السلام) به عنوان روز پاسدار و چهارم شعبان ولادت حضرت ابوالفضل العباس (عليه السلام) به عنوان روز جانباز، نشان دهنده اين واقعيت است که پاسداران و جانبازان عزيز ايران اسلامي پرورش يافته مکتب اسلام و نهضت عظيم عاشورا ، با درک درست و دقيق از مقتضيات فراروي انقلاب و ميهن اسلامي همواره درصحنه مأموريت‌هاي خود حضوري به موقع، موفق و فداکارانه داشته اند.
دلاورمرداني که اسطوره مقاومت و نماد آزادگي اند و از خودگذشتگي ، فداکاري و ايثارشان در دفع شر دشمنان مردم ايران در ابتداي پيروزي انقلاب و همچنين در هشت سال دفاع مقدس همواره در حافظه تاريخ پر افتخار انقلاب اسلامي باقي خواهد ماند.
اینجانب با تبريک اعياد خجسته ماه پرخير و برکت شعبان، روز پاسدار و جانباز را به همه پاسداران و جانبازان گرانقدر تبريک و تهنيت عرض نموده و موفقيت همگان را در پيمودن راه شهيدان والامقام با بهره گيري از رهنمودهاي بنيانگذار کبير جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (ره) و فرامين  مقام معظم رهبري(مدظله العالي) از درگاه خداوند متعال مسئلت مي‌نمايم.
 حمایت همه جانبه از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
آمريکا خود بزرگترين حامي تروريست در دنيا است و تروریستی اعلام نمودن سپاه از سوي آنان بسيار مضحک است. بزرگ ترین تجربه ایران در این ۴۰ سال ایستادن در مقابل مستکبران جهان بوده و به خوبی توانسته است با همین ایستادگی، معادلات بین المللی را تغییر دهد.
در پايان ضمن حمایت همه جانبه از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، تروریستی اعلام نمودن سپاه را محکوم مي نماييم.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0